Nehoň pořád taxíky! Naučíme Tě řídit!

Řídit TVŮJ život..

0 úžasných lidiček už prošlo členskou sekcí!

„Vždy mám na výběr ze dvou možností - být obětí okolností

a rozčilovat se nad svým osudem,

nebo přijmout svou zodpovědnost a postarat se o své štěstí sám.“

 • Žít šťastný život je přání každého člověka.
  Hledáme způsoby a cesty, hledáme zázračné řešení. Často máme pocit, že už všechno známe, ale nic nám nefunguje. Zázračný návod na váš šťastný život ale existuje a dokonce ho znáte. Už TEĎ HO ZNÁTE! Jen se na ten návod nedíváte jako na zázrak, ale jako na problém. Štěstí a spokojenost netkví v ničem venku, ale ve vašem úhlu pohledu. Až se vám to podaří, už nikdy se nebudete dívat na nic jako předtím. Už NAVŽDY vám to BUDE FUNGOVAT univerzálně!
 • Nebo vás bolí tělo.
  Slyšeli jste o PSYCHOSOMATICE, duchovních příčinách nemocí, ale nějak se v tom nedokážete vyznat. Lékař si ťuká na čelo a předepisuje další léky. A vy víte, že vám nepomohou jako ty předešlé. Bolí vás klouby, máte zatuhlou páteř, revma, padají vám vlasy a máte kožní problémy, ani vaše oči nejsou v pořádku. Bolí vás hlava a trpíte nadýmáním a vůbec trávení není nic moc. Že by žlučník? Necháte si ho odstranit a je vám ještě hůř. Jak to všechno POCHOPITt a hlavně jak se UZDRAVIT?
 • Nebo se stále dokola s lidmi rozčilujete a hádáte.
  Stále ti druzí dělají věci, které vás vytáčejí a trápí. Slyšeli jste něco o zrcadlech, ale jak TO POCHOPIT? Když oni se změnit nechtějí?

Život je úžasně stvořený trénink!
Díky trápení s druhými lidmi a díky bolesti těla
můžeme přijít na to, v čem se máme změnit.
V čem se posunout k lepšímu,
blíž k postoji bezpodmínečné lásky.

Nějak sami sebe totiž pochopit musíme…

„Chci změnit svůj život a přijímám, že to mohu zvládnout já sám!“

Co se stane,

až projdeme společně naším kurzem?

To záleží jen a jen na TOBĚ.
Nemažeme nikomu med kolem pusy,
že to bude hned a bez práce.

Jedno je ale jisté - BUDEŠ JINÝM ČLOVĚKEM!

Pomůžeš lépe více lidem a tím i sobě!

Mnohé věci, které teď děláš nějak, budeš dělat jinak.

DÁME TI ZKRATKU KE SPOKOJENÉMU ŽIVOTU!

„Kurz je profesionálně připravený – stejně jako ty ostatní, a přitom tolik lidský s citlivým přístupem ke každému člověku. Oceňuji velikou trpělivost, s jakou naši milovaní Matoušovic :-) zodpovídají na všechny naše otázky. Jako voda si potřebuji sama vymezit své hranice a pravidla, abych mohla tvořit, nikoli trpět. Oceňuji vzájemná propojení účastníků kurzu, kteří jsou právě u toho. Ta energie je opora, síla, víra, život. Odnáším si vědomí, že na své Cestě nejsem sama. A za tuto jistotu jsem vděčná.“
EVA ŠUSTR

 “Když je žák připraven, učitel se vždy najde.“

Mgr. Miloslava Matoušová

Původně speciální pedagog
Rozhodla se nepodílet se na nefunkčním školství, ale pomáhat "postiženým" dospělým. 20 let se zabývá zdravou výživou, alternativní léčbou nemocí, duchovními příčinami. Je vyznavačem jednoduchých souvislostí a metod, které může použít každý ve svém životě, aby mohl sám sebe učinit šťastným. Je propagátorkou a sama jde cestou ženské role. Pracuje s numerologií, astrologií devíti planet, pohledovou diagnostikou, irisdiagnostikou a dalšími diagnostickými metodami. Její zálibou je diagnostika vztahů a hledání východisek z problematických vztahů ke vztahů šťastným. Je spoluautorkou webu Empatia, on-line programů z Akademie celostního zdraví. "Mým snem je svět v lásce. Kde nebude bolest a trápení. Kde každý nechá druhého, ať jsi jde svým životem, jak sám potřebuje. Kde každý se bude ptát jen sám na sebe. A bude řešit jen sám sebe a s plným vědomím zodpovědnosti bude sám sebe měnit. K lásce bez podmínek. Věřím, že mohu inspirovat druhé lidi k tomu, aby udělali první krok."

Ivan Matouš

Původně elektrotechnik a ateista..
..kterého zdravotní a vztahové problémy dovedly k pochopení a přijetí celostního, trojjedinného pohledu na svět. Snaží se být průvodcem sobě a jiným lidem na cestě k Božství. K rozpomenutí se, že všichni jsme součástí jedné společné energie, které klidně můžeme říkat Bůh. K pochopení, že to rozpomínání probíhá vědomým prožíváním situací tady, ve "hmotném" světě, v reálném životě. Ve světě, kde naše duše k naší mysli hovoří prostřednictvím našeho těla. Dneska je "věřícím" člověkem, který je ale přesvědčený, že současná náboženství už by měla být nahrazena jiným pojetím duchovnosti. Je spolutvůrcem Akademie celostního zdraví. "Můj sen je o společnosti, které říkám duchovní komunismus. O komunitní společnosti, která není založena na materialismu a ekonomickém rovnostářství, ale na uvědomění si duchovní sounáležitosti každého s každým a všeho se vším. Na vědomí, že všichni jsme neoddělitelnou součástí jedno celku. Na vědomí, že co dělám tobě, dělám vlastně sobě, protože všichni jsme částečkami Boha, tak, jako každá naše buňka se částečkou našeho těla. Nevím, ve kterém životě se svého snu dočkám, ale vím jistě, že se ho dočkám. A považuji za dobré říkat o tom druhým lidem. Třeba se jim to zalíbí a sami na sobě(!) pro to něco málo udělají."

„Proč hledáme složitosti tam, kde nejsou?“

3 lekce - 3 schody

3 schody ke spokojenosti

 • 1
  1. Schod - Život je změna a Vše se vším souvisí
  Proč tu jsem a co tu dělám? Jaký to má všechno smysl?
  Co je to duše a karma? Co je vlastně život?
  Jak jednoduše poznám SVÉ MÍSTO a SVÉ POSLÁNÍí tady na Zemi?
  V čem jsou MÉ VÝZVY? jak vše se vším souvisí?
  Jaké místo v tom všem hraji já?
  Jak jedno druhé ovlivňuje?
 • 2
  2. Schod - Odhalení a zneškodnění "viníka"
  Kdo je ten zákeřný strůjce mé nespokojenosti a zlosti?
  Jak s ním zatočit, jak se ho zbavit?
  tento schod je hooodně široký, celých 5 kroků..
 • 3
  3. Schod - Jsem trojjediná bytost. Jsem Bůh už teď.
  Jak použít fyzické tělo k tomu, abych byl víc spokojený?
  Jak VYLÉČIT nemoci těla? jak pochopit, co mi tělo říká?
  Jak respektovat všechny tři složky mého JÁ?
  Nic se nemusíte učit, všechno už víte teď!
  Stačí se jen rozpomenout, kým vlastně jsem..

Každý schod je nosníkem dalšího.

Na každém schodu dostanete část obecnou a část ryze osobní. Pochopíte obecné souvislosti, ale najdete v nich i SAMI SEBE. Vždy jednou za týden dostanete jednu lekci - jeden schod. Vždy několik videí, praktických cvičení, doplňujících bonusů a dárků, které vám rozšíří dané téma. Ke každé lekci dostanete také záznam webináře.

A jako bonus vše dostanete i ve formě MP3 nahrávky a textu.

„Kurz doporučuji opravdu VŠEM, neboť během něho se naučíte poznávat sám sebe, naleznete návod k použití k vlastnímu tělu i vlastnímu životu. Záleží jen na vás, co objevíte, kam se posunete a jak s tím vším naložíte. Sám si vše nastudujete, sám pochopíte, sám s tím pracujete, sám to žijete, sám se měníte. A proč tedy jít do kurzu, když stejně všechno musím udělat sám ? Protože během vaší jízdy životem potřebujete najít ten správný směr a ten vám ukáží Matoušovi v jejich kurzech. Já už jsem díky nim svou cestu našla a přeji to i všem ostatním …"
NAĎA ZELINKOVÁ

Pořád váháš, jestli nám budeš rozumět?

NEVADÍ..!

Máš 14 dní na vrácení peněz!

To už vlastně dostaneš 2/3 obsahu kurzu!

Přesto Ti vrátíme všechny peníze, pokud usoudíš,
že Ti kurz nedává dostatečně užitečné informace.

Nebudeme se na nic ptát, prostě jen řekneš:
"Nic mi to nedává, chci vrátit peníze."

„Dávej a nic za to nechtěj. Vrátí se ti to pak stonásobně.“

Vždycky dáváme ZDARMA něco navíc. Hodně navíc!

3 ebooky - všechny v hodnotě 1 200,- Kč

Praktické příručky pro život.
Harmonické vztahy podle astrologie devíti planet
Zdraví těla a mysli podle astrologie devíti planet
11 kroků od vzteku k lásce za 3 měsíce

Meditace za lásku a mír - ZDARMA

Naše osobní zvuková meditační nahrávka, která vám pomůže napojit se sám na sebe, na lásku a mír mezi všemi a všude.

Je nejvyšší čas si to shrnout!

 • 1
  3 nabité lekce
 • 2
  10 video přednášek
 • 3
  4 záznamy webinářů
 • 4
  Několik bonusů ZDARMA
 • 5
  2 měsíce naší plné podpory
 • 6
  Garance spokojenosti - nic neriskuješ
 • 7
  Možnost dvou splátek
 • 8
  Zkušenosti mnoha dalších účastníků
 • 9
  Doživotní přístup do členské sekce

„Cokoliv ZADARMO, nemá hodnotu a škodí dárci i příjemci.“

„Jako spoustu ostatních účastníků kurzu, tak i mě dostal zapálený přístup manželů Matoušových, který je opravdu k nezaplacení a čiší z něj opravdové nadšení. Je bezva, že se nebrání nás učit na vlastních příkladech ze svého osobního života. To mě dalo nejvíce, víc než spousta teoretických a pro mě tím často nepochopitelných popisů, které jsem nedokázala přenést do každodenního života. Spousta informací se ke mě již dostala jinak, ale častokrát až v podání Milunky nebo Ivana jsem pochopila, jak je to myšleno a jak s tou informací naložit dál. Lidský a velice stravitelný kurz. V tomhle případě to byly opravdu výhodně investované peníze. Ještě jednou díky.“
HANKA ZAHRÁDKOVÁ
"Ahoj MI, původně jsem váhala, zda si váš kurz koupit, ale v nitru mě to děsně zajímalo a lákalo, a hlavně v tu dobu mi bylo už dost blbě psychicky i fyzicky, takže jsem vyslyšela svůj vnitřní hlásek, že je to obrovská možnost, jak začít něco reálně dělat a vzít konečně život do svých rukou. A tak jsem do toho šla, sice s obavou, ale šla a pak se začaly teda dít věci … pochopila jsem, že nikdo jiný za mě nic nemůže udělat a že je to jen moje rozhodnutí, jak se k situacím a lidem postavím, jestli je to pro mě trápení nebo výzva, kterou pro sebe využiju a posunu se tím dál. Najednou mi došlo, že jsem štěstí a lásku hledala v druhých a že jsem na nich byla závislá a upínala se k nim a mnohdy tím dusila sebe i je. Došlo mi, že za mými vztahy stál vztek na tátu, že umřel, když jsem byla malá a nejvíc ho potřebovala a že jsem mu to vlastně celou tu dobu neodpustila. A pak se stalo, že jsem to všechno strávila a najednou se ten vztek rozplynul a ze mě spadlo obrovský břemeno,co mě tížilo roky. Změnil se můj přístup k chlapům a 2 vztahy jsem dokázala dát do pořádku tak,že jsme dnes spolu schopni komunikovat a je to fain. Díky tati. Pak jsem začala dle rad Milušky brát potravinové doplňky a vše se zase posunulo o kus dál. Skládám sama sebe jako puzzle a je to děsně zajímavá hra... Takže díky, Milušce i Ivanovi,Vám všem, že jste tu se mnou a taky sobě, že jsem to dokázala. S láskou a zase s úsměvem"
MARTINA JÍCHOVÁ
"Vsechny zdravim, pro me je projekt Milusky a Ivana Matousovych neco jako NOVY ZAKON, BIBLE, tohle by vsichni meli znat, my lidi rikame, ze zivot je komplikovany,faktem je, ze my lidi jsme komplikovani resp. si zivot komplikujeme,ten kdo nas vymyslel to tak udelal schvalne, abychom se v tom pitvali tak dlouho, az nam to dojde, ze podstata vseho je hledat ze vnitr ven a nikdy ne naopak. Kazdopadne jsem vdecna a pysna na to, ze Matousovic nasli tu odvahu a dali do kupy ty nejpodstatnenjsi informace, tak logicky vysvetlene a krasne srozumitelne, aby kazdy mohl pochopit a uvedomit si smysl naseho byti jako takoveho. Vsichni se v tom nejak placame, i kdyz tak nevypadame a co i velice ocenuji, ze konecne nasel nekdo odvahu odhodit masky (ktere si cely zivot navlekame a mame jich hned nekolik, vsak to vsichni dobre znate) a vsechno nahrat a sepsat a podilet se s ostatnimi… Takze vzhuru k super zitrkum, pac uz to bude jenom lepsi. Diky Matousovic mate moznost videt veci tak jasne, budeme se vam lepe dychat, zacnete tancovat a milovat vic, vnimat veci, ktere jste doposud nevnimali, napovrch vyjdou veci, ktere uz dlouho v sobe nosite, aniz byste si to uvedomovali.mZadne sarlatanstvi, sekta, nabozenstvi a podobne nesmysly,o tom Matousovic projekt neni, jsou to dva lide, kteri pochopili zivotni PRAVDU!! :)))"
PETRA TEHANOVÁ
„Pane Bože, děkuji ti za tak geniální a přitom úžasně jednoduché a logické souvislosti, které jsi nám poskytl. A za oba svoje průvodce. Děkuji vám, moji milí MI – všechno to dává smysl a v té jednoduchosti je přitom tolik síly! Jako jsem před časem zvládla svoji ne-lásku bez onkologie (jsem voda a řídí mě země, která mě učí mít dávání a braní v rovnováze), stejně tak se těším, jak pomůžu svému srdíčku.“
EVA ŠUSTR
"Ahoj MI, díky za to, že jste se stali světlem, které mi ukázalo, co dělám špatně. Už skoro 20 let jsem takovým „hledačem“ svého úkolu v tomto životě. Absolvovala jsem za tu dobu spoustu kurzů (hlavně duchovně zaměřených). Nemůžu říct, že by to bylo k ničemu, z každého jsem si něco odnesla, ale připadám si stále jen takový teoretik. Mám spoustu informací, ale co s tím? Když jsem zjistila, že „duchovno“ nefunguje tak, jak jsem si představovala, zkusila jsem asi před půl rokem změnu stravy (poradna doktora Fořta). Podařilo se mi zhubnout, přestala jsem mít těžké nohy. Díky Vám jsem si uvědomila, že všechny tyto „aktivity“ jsem prováděla každou samostatně a mysli jsem se nevěnovala vůbec. Takže to nemohlo fungovat. Díky Vám přišlo teprve to „AHA“! Takže ještě jednou moc děkuji."
MILANA PTÁČKOVÁ
"Ahoj Miluško a Ivane, chci Vám moc poděkovat za vše co mi váš kurz do ted objasnil! A skutečně teď vidím mnohé dříve dramatické okamžiky ve svém životě z úplně jiného úhlu pohledu a nic není již dráma. Můj život dostal najednou úplně nový směr, vidím vše jinak, mám radost ze života! A to před zhruba 15 lety jsem byla úplně na dně a přemýšlela dokonce o sebevraždě! Nyní je pro mně každý den krásný a jednoduše užívám si života! DÍK. S láskou"
IVA
"Milá Miluško!! Před kurzem jsem to měla úplně jinak… Cítím obrovskou změnu, vidím vše najednou jinak. Nerozčiluji se,usmívám na každého a myšlenky mám úplně jiné! Užívám si každý den..mám radost. A navíc! Výsledky krevních testů jsou lepší… Život je prostě krásný… Děkuji děkuji děkuji."
ROMANA KELEMENOVÁ

Tak klikni na tlačítko a pojď do členské sekce!

Už teď tam na TEBE čeká první SKVĚLÁ lekce

0 lidí z našich kurzů už ví, že nám můžeš věřit!

Buď v pohodě i se všemi blbci okolo! 😎

Howgh!