Jak vypustit páru a změkčit?

Všechny své emoce bychom měli umět zpracovat, pochopit a použít. Ne jako útok na toho, kdo nás naštval, ale pro sebe. Jak toho "protivníka" správně namydlit, strávit a vypustit.

Jak můžeš pokračovat dál ?

Tolerovat je láska - placená členská sekce

K tomuto programu zdarma máme samozřejmě pokračování - placenou členskou sekci, kde dostaneš kompletní návod, jak se přestat zlobit, získat toleranci a "po(u)zdravit" především svá játra a žlučník.

Chci více informací o placené členské sekci

Můžeš se ptát nebo komentovat (email se nezobrazuje).

 1. Alice Veselá napsal:

  Milí Miluško a Ivane, velmi mi vyhovuje Váš způsob učení. Seberozvíjením se zabývám řadu let. Jste výstižní, srozumitelní, zkrátka úžasní. Opravdu moc mi pomáháte. Rozhodla jsem se být šťastná a zdravá. Díky Vašemu učení se mi všechno daří mnohem lépe. Především budovat vztahy. Práce na sobě mě baví a přináší mi radost a naplnění. Lepší vztahy s mým okolím. Děkuji Vám za to, že jste. Přeji Vám to nejlepší pro Vás. S láskou Alice

  • Ivan Matouš napsal:

   Milá Alice, to náš těší a jsme rádi, že naše práce má smysl. Ať se daří. Ivan

 2. Pentagram napsal:

  Dobrý den, je možné, že se mi zobrazuje pentagram pod videem a v návodu na výpočet jinak? Konkrétně tady u videa je to prvek země s kovem vztah učitel žák…ale uvnitř staženého návodu to je mezi prvkem oheň a kov…predem dekuji za odpověď!!! A druhá otázka zní…ja jsem 9 prvek oheň, můj muž 8 země…je mezi nimi destrukce…jak tomu mám prosím rozumět?

  • Ivan Matouš napsal:

   Dobrý den, kde pod videem myslíte? Nenašel jsem to. A v jakém návodu? Myslíte dokument „Jaká jsem Hvězda a jaký jsem Prvek?“? V každém případě pro všechny potřeby používáme stejné obrázky pentagramu, kde vždycky mezi Zemí a Kovem je vztah Matka > Dítě a mezi Ohněm a Kovem vztah Učitel > Žák.
   Ke druhé otázce – mezi prvky jsou výše zmíněné dva okruhy předávání energií. Ale v každém tom okruhu může proudit energie i opačným směrem – Od žáka k učiteli a od dítěte k matce. Ale kdybychom to napsali všude, obrázek by byl nepřehledný, proto je to naznačeno jen mezi Matkou (Oheň) a Dítětem (Země). V principu si představte matku, jak kojí své dítě (výživa – energie). Když kojí dobrým mlékem, ve správný čas a vesprávném množství, dítě je spokojené a ve vztahu je klid. Když kojí nedobrým mlékem, v nesprávnou dobu nebo v nesprávném množství, dítě je nespokojené, vzteká se, pláče, řve.. Ve vztahu je „dusno“.
   Dítě nemá možnost tento vztah tvořit pozitivním způsobem, ovlivnit správnost kojení, to rozhodnutí je nakonec vždycky na matce. Může jen destruktivně poukazovat, že není spokojené. Matka je ta, co ten vztah tvoří.
   To samé platí pro vztah Učitel > Žák. Když učitel nenajde správný způsob, aby jeho výuku žáci přijali, budou zlobit a narušovat výuku (destukce).
   Ivan

 3. Jitka napsal:

  Ahojte, že jsem dřevo ?, vím už dlouho. Stejně tak i informace z videí. Takže na tom již dlouho pracuji a snad to zvládám v pohodě. Nejvíc mi dala velmi těžká manželská krize, která ještě trvá. Na jejím začátku před dvěma a půl lety jsem byla zralá na blázinec, prášky na spaní… V programu žena je láska jsem hledala odpovědi na mé otázky, ale to se mi nepovedlo, protože můj muž je fakt specifický. Naučila jsem se dost dobrou větu „on to teď tak má“. Tak třeba se to bude také někomu hodit. Jinak hlásám a snažím se žít větu „Nikdy nikoho za nic neposuzuj ani neodsuzuj, nevíš, jak se do dané situace dostal.“ Mějte se krásně a děkuji za podporu.

  • Ahoj, tak máš před sebou ještě hodně práce, pokud si myslíš, že za cokoliv, co máš, může někdo venku 😀 Tvůj muž byl „specifický“ proto, že ty jsi „specifická“, ale zřejmě jsi to nerozklíčovala a zřejmě jsi hledala způsob, jak změnit jeho. To se ti ale nepodaří nikdy a s nikým. Takže pokračuj především na hledání – sebe! pa Miluška

 4. Viki napsal:

  Dobrý deň.
  Wau. Žasnem. Už rok sa trápime so synovym ekzemom/prejavy na koži.infekcie. pritom bol pôrod krásny, ľahký. A stále rozmýšľam. Menim jedálniček. Ale som permanentne po stresom. Dve deti doma. Domácnosť…atď. A tak stále kricim po deťoch, aj keď sú to koje lásky.
  Ale až dnes mi pomaly začínajú tieto dielce do skladačky pasovať.
  Aká pravda.
  Aj mne vyšlo, že som element Drevo, a veruže aj ja mám problémy s pichanim v okolí brucha.prichádza a odchádza. A jednoznačne súhlasím, že každý si je strojcom svojho šťastia??? A naozaj som nespokojná…ale neviem čo s tým…a prečo vlastne???
  Vždy som bola pozitívne naladená, ale od pôrodu druhého syna to ide dole vodou…a je to už rok a pol.
  Ďakujem za úžasné videá
  Robíte vašu prácu s láskou.
  Boh vám zehnaj

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů